Sjaals naar de Heuvellaan voor vluchtelingen

Op initiatief van het Leger des Heils zijn onlangs vele sjaals afgeleverd op de Heuvellaan, waar ongeveer 350 vluchtelingen verblijven. Veel benodigdheden worden gedoneerd, zoals kleding, schoenen en speelgoed. De vluchtelingen zorgen zelf voor hun ‘winkel’ waar alles keurig gerangschikt wordt.

Doorlopend blijft er behoefte aan toiletartikelen. Denk aan deo, shampoo, lotion, douche crème, tandpasta enz. Als hieraan een bijdrage wilt geven kunt u deze artikelen zelf afleveren in het voormalige VARA-gebouw op de Heuvellaan. U kunt de artikelen ook inleveren bij Maria Kruithof van de Bethlehemkerk. Dan zorgt zij dat het op de Heuvellaan terecht komt.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.