Samengaan Geref. kerk Loosdrecht en Bethlehemkerk stap dichterbij

De invoeging van de Gereformeerde kerk Loosdrecht in de Bethlehemkerk is een stap dichterbij. De kerkenraden van beide gemeenten stemden onlangs in met de plannen daarvoor. Streefdatum van samengaan is 11 september 2022. Het besluit ligt nu voor aan de Algemene kerkenraad van de Protestantse gemeente Hilversum. De raad bespreekt het voorgenomen besluit op maandag 28 februari.

Onderdak

Een jaar geleden verzocht de Gereformeerde kerk in Loosdrecht om ‘onderdak’ in de wijkgemeente van de Bethlehemkerk. Inmiddels zijn de plannen voor de samenvoeging met de Protestantse gemeente Hilversum uitgewerkt. Ook de leden van de PgH worden bij de besluitvorming over de samenvoeging betrokken. Meer informatie volgt daarover na de Algemene kerkenraad van aanstaande maandag.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.