Samen The Passion beleven

Ieder jaar biedt de Bethlehemkerk de mogelijkheid om samen naar The Passion te kijken en na afloop erover door te praten. The Passion is een muzikale paasvertelling over het lijden en sterven van Jezus Christus. Het programma wordt wordt elk jaar uitgezonden op Witte donderdag.

Op het grote scherm

De muzikale paasvertelling trekt veel mensen. Het leidt tot allerlei gesprekken. Ook dit jaar zijn de kerkdeuren van de Bethlehemkerk daarvoor open. The Passion is dit jaar op 6 april en start om 20u30. Op het grote scherm in de kerkzaal wordt de uitzending getoond.

Na afloop is er gelegenheid om nog wat na te praten bij kop koffie/thee, van tevoren aanmelden is niet nodig. Voor meer informatie of vragen: stuur een mail naar passion@bethlehemkerk.nl.

Bethlehemkerk, Loosdrechtseweg 263 Hilversum, inloop vanaf 20u30

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.