Ruim 3000 euro voor SchuldHulpMaatje

De thermometeractie voor SchuldHulpMaatje heeft 3100 euro opgebracht. Drie zondagen in december is in onze Protestantse gemeente gecollecteerd voor Schuldhulpmaatje. Het college van diakenen dankt alle gevers voor hun bijdrage. Dankzij jouw gift kunnen mensen met financiële zorgen worden geholpen.

Vrijwilligers van SchuldHulpMaatje helpen zonder oordelen, maar gaan gewoon aan de slag. De maatjes helpen mensen hun financiën weer op orde te krijgen en de schulden af te lossen. Op de website van SchuldHulpMaatje lees je meer over het werk, als je hulp zoekt en hoe je vrijwilliger kunt worden.

 

 

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.