Rijke oogst voor Voedselbank

De inzameling van de Protestantse gemeente Hilversum voor de Voedselbank Gooi en Vechtstreek is een groot succes geworden. Een actie in het weekeinde van 4 en 5 november, mede ter gelegenheid van de Dankdag voor Gewas en Arbeid onder het motto ‘oog voor voedsel, hart voor mensen’.

45 kratten

Diaconaal werker Dieuwertje Zantingh: ‘In totaal zijn 45 kratten aan voedsel opgehaald: 12 volle kratten in de Grote Kerk, 6 in de Diependaalsekerk en 27 in de gezamenlijke viering van Morgenster, Regenboogkerk en Bethlehemkerk. Een fantastisch resultaat! Een woord van dank aan iedereen die heeft meegedaan om de actie tot een succes te maken.’

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.