Regenboogkerk start weer met Open kerk

Met ingang van zaterdag 2 oktober staat de kerkdeur van de Regenboogkerk tussen 10.30 en 12.00 uur open. Speciaal voor een moment van rust en bezinning of om stil te genieten van de mooie lichte sfeer van de kerkzaal.

Wie wil kan een kaarsje branden of een gebedsintentie schrijven die de volgende dag zal worden meegenomen in de voorbeden tijdens de eredienst. Daarnaast is er in de Witte Kamer ruimte voor ontmoeting met koffie of thee. Iedereen is welkom. Reserveren is niet nodig.

Open Kerk in Hilversum

De Morgenster, de Grote Kerk en de Bethlehemkerk houden al enige tijd Open kerk. De Morgenster eveneens iedere zaterdagmorgen van 10u30 tot 12u00. De Grote Kerk opent iedere derde donderdagavond in de maand de deuren met Lighten the Night. De Bethlehemkerk is open op iedere donderdag van 10u00 tot 12u00.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.