Prima start Levende Adventskalender

Bijna één week is de actie Levende adventskalender onderweg. Ondanks corona weten mensen de weg naar de ‘open huizen’ goed te vinden. Alle deelnemende open huizen van afgelopen week verwelkomden tal van bezoekers. Uiteraard met inachtneming van de RIVM-regels.

De Levende Adventskalender is, zoals de organisatie het omschrijft, een ‘een lichtsnoer van adressen door heel Hilversum en Nieuw Loosdrecht waar mensen in een ontspannen sfeer anderen kunnen ontmoeten. In de vaak donkere decembermaand willen we op deze manier voor elkaar een lichtpuntje zijn.’

Raadhuis

De actie loopt nog tot Kerstavond 24 december. De Levende Adventskalender wordt dan afgesloten in het Hilversumse Raadhuis. Elke dag zijn locaties geopend om mensen te ontvangen. Klik hier voor het programma.

De Open huizen van de Levende Adventskalender zijn:

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.