Priklocatie De Morgenster

Afgelopen donderdagen fungeerde De Morgenster als priklocatie. De huisartsenposten Seinhorst en Liebergen maakten gebruik van faciliteiten van het kerkgebouw in Hilversum-Noord-Oost om patiënten te vaccineren tegen het coronavirus. Bijna 600 mensen kregen het vaccin toegediend. In juni en juli ontvangen zij het tweede vaccin.

In de afgelopen maanden diende De Morgenster ook al als locatie voor de griepprik en onlangs drie dagen als stembureau voor de Tweede kamer verkiezingen. Naar verwachting maakt de gemeente Hilversum bij de komende gemeenteraadsverkiezingen wederom van de gastvrijheid gebruik van De Morgenster.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.