Present zoekt nieuwe projectcoördinator

De diaconie van de PgH werkt nauw samen met stichting Present Hilversum en ondersteunt de stichting. Present heeft tot doel om de beweging van mensen die omzien naar elkaar, te versterken. Present Hilversum maakt deel uit van een netwerk van 73 lokale stichtingen in het land. Sinds 2018 is Present in Hilversum actief en heeft in korte tijd het aantal vrijwilligers dat zich met behulp van de stichting inzet mensen in kwetsbare posities, fors zien groeien.

Scholen en jongeren

Present Hilversum heeft nu een vacature voor een projectcoördinator die zich met name richt op het betrekken van scholen en jongeren bij projecten ten behoeve van kwetsbare Hilversummers. Geïnteresseerd of wil je de vacature onder de aandacht brengen? Klik hier voor de vacaturetekst.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.