Praat mee over keuzes in de diaconie

Op 10 oktober houdt het College van Diakenen een bijeenkomst over het nieuwe beleidsplan voor de diaconie in Hilversum. Momenteel werken de diakenen aan een nieuw plan voor de periode 2024 – 2028. Graag willen zij met leden van de Protestantse gemeente Hilversum in discussie over de inhoud van het plan.

Centrale vragen zijn: waar willen we vanuit de Bijbelse kernwaarden van recht en gerechtigheid ons de komende vier jaar op richten? Welke wensen en ambities leven er in onze geloofsgemeenschappen? De avond is niet alleen bedoeld voor diakenen. Iedereen die zich betrokken voelt bij het werk van de diaconie, is van harte welkom.

De bijeenkomst is in de Regenboogkerk, Nassaulaan 22 en begint om 20u00 uur met een inloop vanaf 19u30.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.