Pioniersdiensten Grote Kerk krijgen vorm

Onlangs startte de Grote Kerk met zogenoemde pioniersdiensten. Het zijn maandelijkse zondagse samenkomsten gericht op de jongere leeftijdsgroepen. De pioniersdiensten beginnen met een inloop met hapje en drankje vanaf 11u30 en worden om 13u00 besloten met een gezamenlijke maaltijd.

In de dienst zelf gaan sprekers in op een thema. Aanstaande zondag is dat dominee René van Loon uit Rotterdam. Van Loon is bekend onder meer van zijn boek ‘Lente in de kerk’. Aan de hand van psalm 139 stelt hij de vraag centraal ‘Wat is jouw bestemming’. Mail dit adres voor meer informatie.

Zondag 13 november Grote Kerk 11u30, Pioniersdienst ‘Wat is jouw bestemming’ met dominee René van Loon.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.