Pioniersdienst: ‘God wil jou inzetten bij Zijn wonder’

Op 19 februari is Jurjen ten Brinke te gast bij de pioniersdienst in de Grote Kerk. Ten Brinke is pastor bij de multiculturele kerk Hoop voor Noord in Amsterdam en presentator bij de EO. Sinds afgelopen najaar zijn er maandelijks pioniersdiensten in de Grote Kerk, met name bedoeld voor jongere generaties. Inmiddels is het aantal bezoekers gegroeid naar 80 mensen.

Over de komende pioniersdienst zeggen de organisatoren: ‘Vanuit Marcus 6 gaan we bezig met Gods wonder op aarde en onze rol in dat verhaal. Net als in de andere pioniersdiensten zal dat op een interactieve manier gebeuren. Iedereen is vanaf 11u30 welkom om rond de statafels onder de kansel koffie, thee en fris te drinken. Om 12.00 uur start dan de pioniersdienst en vervolgens sluiten we in stijl af met een lunch. Doe je mee?’

Mail voor meer informatie naar dit mailadres.
zondag 19 februari, vanaf 11u30, Grote Kerk, Kerkbrink 4 Hilversum.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.