PgH2024: Droom jij met ons mee?

‘Wanneer we nadenken over de toekomst van onze kerken is het goed om prioriteit te geven aan jongere generaties en met hen te dromen en visie te vormen over onze kerken in Hilversum in de komende jaren.’

Dit zeggen Peter van Wesel, Daniël Verbeeke en Aster Abrahamsen. Daniël en Peter zijn als kerkelijk werker actief in het jeugd- en jongerenwerk in de Protestantse gemeente Hilversum. Aster is als predikant betrokken bij het kinderwerk van de PgH.

Zij organiseren op woensdag 15 maart in de Grote Kerk ‘een avond waarin allen die zich betrokken voelen op het jeugd en jongerenwerk (de jongeren zelf, (groot)ouders, jeugdwerkers, betrokken gemeenteleden) van harte worden uitgenodigd om samen te dromen over de gezamenlijke toekomst van onze kerken, met het oog op PgH2024. Kaj ten Voorde zal vanuit zijn eigen praktijk als LEGO SERIOUS PLAY-facilitator de avond begeleiden met een creatieve methode.’

De avond heeft als titel: PgH2024: Droom jij met ons mee?Blik op de toekomst, vanuit de jongere generaties.
Woensdag 15 maart, Grote Kerk, 19u00 inloop, 19u30 aanvang. Klik hier voor de flyer om te verspreiden.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.