PgH-kerken drie dagen stembureau

De gemeente Hilversum heeft vier wijkgemeenten van de Protestantse gemeente Hilversum gevraagd hun kerkgebouwen te mogen gebruiken voor de komende Tweede Kamerverkiezingen. Dat zijn de Bethlehemkerk, De Morgenster, Diependaalse Kerk en de Grote Kerk. Kiezers kunnen hun stem uitbrengen in de kerkgebouwen op 17 maart. De kerken behoren tot de tien Hilversumse stembureaus die eveneens geopend zijn voor het vervroegd stemmen op 15 en 16 maart.

Om de verkiezingen mogelijk te maken gelden er strikte hygiëneregels. Dat is beter mogelijk in grote ruimtes. Om deze reden heeft de gemeente Hilversum een beroep op de kerken gedaan. Ook in andere kerken in Hilversum kan worden gestemd, te weten: de Emmauskerk, Nieuw-Apostolische Kerk, Rehobothkerk en het Annahuis van de Vituskerk.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.