Pasen vieren in lockdown

foto afkomstig van www.protestantsekerk.nl

‘Dit jaar vieren we de stille week en de drie dagen van Pasen in lockdown. Op gepaste afstand van elkaar. Met slechts enkele mensen in de kerk. Zonder uitbundige gezamenlijke paasjubel. Juist op deze bijzondere dagen missen we elkaar. In je eentje is het niet eenvoudig om de intensiteit van de stille week en de vreugde van Pasen te beleven.’

Dit schrijven Marco Batenburg en René de Reuver in hun Paasboodschap namens het bestuur van de Protestantse kerk Nederland. De voorzitter en scriba van de Generale synode laten zich inspireren door het lied ‘Midden in de dood’ van tekstdichter Muus Jacobse. Klik hier voor de Paasboodschap.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.