Pannenkoeken eten in de Bethlehemkerk

Op zaterdag 24 juni is het pannenkoekendag in de Bethlehemkerk. Iedereen is uitgenodigd om met elkaar de ‘langste pannenkoekentafel’ te maken. Van 14u00 tot 17u00.

Op de flyer voor dit bijzondere evenement staat: ‘Neem je eigen bestek mee en kom proeven. De pannenkoekentafel is er voor iedereen, jong en oud. Vind jij het leuk om je eigen pannenkoeken door anderen te laten proeven neem dan vooral een stapel mee. En er wordt ook ter plekke gebakken. De kinderen kunnen na het pannenkoek eten stoepkrijten. Ook kun je lekker bewegen met de bewegingscoach, dansen met de gitaarleraar of de uitdaging aangaan op het spelparcours.’

Klik hier voor de flyer.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.