Paasviering met Oekraïense priester

Op zondag 16 april vieren de Orthodoxe kerken het Paasfeest. In de Vituskerk aan de Emmastraat in Hilversum is er op de zaterdag voorafgaand, 15 april, om 10u00 een Orthodoxe Paasviering. Voorganger is Oleksandr Khylevych, Oekraïens priester.

Paasmandjes

De viering heeft een open inloop. Iedereen is van harte welkom om samen met Oekraïners de viering mee te maken. Na de viering worden om 11u30 paasmandjes gezegend, een Oekraïense traditie. Om 12u00 is er een samenzijn met koffie en thee in de Regenboogkerk.

zaterdag 15 april 10u00 Sint Vituskerk, Emmastraat 5 Hilversum en 12u00 Regenboogkerk, Nassaulaan 22 Hilversum.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.