Zaterdag openstelling Morgenster gaat voorlopig gewoon door

Een kaarsje branden, een gebedsintentie schrijven, producten inleveren voor de Voedselbank, naar pianomuziek luisteren, gewoon verblijven of bidden in de kerkzaal of stilteruimte. Al tijdens de eerste weken van de coronacrisis zette De Morgenster op zaterdagochtend de kerkdeuren open voor gemeenteleden, buurtbewoners en andere belangstellenden.

Nadat de zondagse vieringen weer mogelijk werden was eerst het idee om de zaterdagse openstelling te beëindigen. Echter, de openstelling blijkt in een behoefte te voorzien. Voorlopig blijft De Morgenster op zaterdag van 10u30 tot 12u00 open. Tussen 11u30 en 12u00 zingen maximaal zes bezoekers met elkaar liederen uit het Liedboek. Met pianobegeleiding.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.