Oproep: herenbroeken en -schoenen gezocht!

Dieuwertje Zantingh, diaconaal werker van de PgH, geeft een oproep door van het Leger des Heils.

‘Geregeld komt het voor dat het Leger des Heils gevraagd wordt voor (trainings)broeken en schoenen voor heren. Hier is veel vraag naar. Helaas kunnen we niet altijd aan die vraag voldoen. Wilt u helpen om deze voor daklozen en/of thuisloze mannen te sparen? De broeken en schoenen kunnen gebracht worden naar de buurthuiskamer van het Leger des Heils aan de Bussumerstraat 27. Deze is geopend van maandag t/m donderdag, van 10.00 tot 14.00 uur. Heel veel dank voor uw hulp!’

Ook is het mogelijk de kleding af te geven op zondag voorafgaand aan een van de diensten in de PgH-kerken. De diaconie zorgt er voor dat de kledingstukken bij de buurthuiskamer terecht komen.

Deel

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.