Opnieuw herdenking ‘50 jaar na de brand’

Eind vorig jaar was er veel belangstelling voor de herdenking van de brand die 50 jaar geleden de Grote Kerk verwoestte. Uit allerlei onverwachte hoeken kwamen er bezoekers in de kerk en was te horen hoe men 50 jaar geleden betrokken was bij de kerkbrand van 1971.

Nieuwe herdenkingsweek

Vanwege de grote belangstelling heeft de Grote Kerk besloten om enkele activiteiten die toen vanwege de pandemie op het laatste moment niet door konden gaan, opnieuw aan te bieden. Dat gebeurt op de zaterdagen 5 maart, 16 april en 10 september. Daarnaast staat er een nieuwe herdenkingsweek van 15 tot en met 18 juni op stapel. Dan zijn er weer rondleidingen en kan iedereen meedoen aan de escape room.

Klik hier voor meer informatie, onder meer voor opgave voor de escape room en rondleidingen.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.