Open huizen Levende Adventskalender voorzien in behoefte

Sinds de start op 30 november hebben ruim 100 mensen de weg naar één van de open huizen van de Levende Adventskalender weten te vinden. Het ‘lichtsnoer’ van de plekken van ontmoeting gloeit nog tot en met kerstavond 24 december.

De facebookpagina van de actie vertelt over de bijzondere ontmoetingen en toont de foto’s van het Hilversumse evenement. Ook de website van de Bethlehemkerk, de initiator van de actie, doet verslag van hoe, met inachtneming van de RIVM-regels, mensen met elkaar in gesprek komen tijdens de donkere dagen voor Kerstmis.

Klik hier voor meer informatie.
Op 14 december is de Levende Adventskalender gestopt vanwege de lockdown.

De Open huizen van de Levende Adventskalender zijn:

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.