Opbrengst thermometeractie voor Soedan

De thermometeractie voor Soedan in januari 2024 heeft bijna 2.500 euro opgebracht. Dit bedrag komt ten goede aan het werk van de Lutheran World Federation. De Lutheran World Federation geeft voorlichting over het beschermen van kinderen. Tevens biedt de Lutheran World Federation psychosociale zorg aan kinderen via sport en spel. Zij zorgen dat kinderen op de vlucht toch onderwijs krijgen door lesmaterialen en leerkrachten beschikbaar te stellen.

Lutheran World Federation ondersteunt eveneens kwetsbare gezinnen op doorreis met het regelen van transport naar een locatie waar zij langdurig opgevangen kunnen worden.

Een woord van dank aan iedereen die heeft bijgedragen aan het mooie resultaat van deze thermometeractie!

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.