Op zoek naar wat God nu van ons vraagt

‘Wat kan de buurt ervan merken dat wij hier kerk zijn?’ Volgens predikant Erik van Halsema is dat een vraag die steeds vaker in zijn wijkgemeente De Morgenster aan de orde is. In een artikel schetst hij hoe het gaat als geloofsgemeenschap en predikant een ‘gezamenlijke missionaire trektocht’ aangaan.

Van Halsema schrijft: ‘Er blijkt in korte tijd veel te worden losgemaakt. We gaan anders kijken. Mensen spreken van een ‘andere wind die er waait’. Misschien is het wel de wind van de Geest…? Maar er komen ook allerlei vragen op. We moeten gaan werken aan een duidelijker visie op wie we zijn en waar we naar toe willen. Maar we zijn wel op weg gegaan! En bidden daarbij om Gods zegen.’
Nieuwsgierig hoe dat gaat? Download hier het artikel.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.