Ook fieldlabs voor kerken?

Op allerlei plekken in ons land worden praktijkproeven gehouden met grotere groepen mensen in een coronavrije omgeving. De zogenoemde fieldlabs. Komen er ook van dit soort proeven voor kerken?

Het CIO, het samenwerkingsverband van de kerken in contacten met de overheid, werkt aan een serie praktijkproeven met kerkdiensten in kerkgebouwen. Hierover is overleg met de ministeries van Justitie en Veiligheid en van Volksgezondheid, Welzijn en Sport.

Verschillende typen kerken

Om zinvolle resultaten uit deze praktijkproeven te halen, is het nodig dat de proeven in verschillende typen kerkgebouwen (groot, klein, monumentaal) te houden. Ook wordt er gekeken naar verschillende type vieringen (evangelisch, protestants, rooms-katholiek etc.) Om die reden maakt het CIO een representatieve selectie en benadert daarvoor de betreffende kerkbesturen.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.