Ook De Morgenster gaat kerk-app gebruiken

In navolging van de Grote Kerk, Vitamine G en de Bethlehemkerk gaat ook De Morgenster de CHRCH-app gebruiken. Komend weekend introduceert De Morgenster de kerk-app. De ervaring in andere kerken leert dat de app een stevige stimulans kan zijn voor de onderlinge communicatie tussen gemeenteleden.

De CHRCH-app is een interne website/app voor op de smartphone, tablet, computer of laptop. Op deze manier kunnen gemeenteleden binnen de eigen kring op een gemakkelijke manier informatie vinden en uitwisselen.

Samenwerken in PgH-verband

De Grote Kerk werkt al een aantal jaren met de app. Vitamine G is twee jaar geleden met de app gestart en de Bethlehemkerk vorig jaar. De ervaringen die de verschillende PgH-gemeenten met de app opdoen, zorgen ervoor dat PgH-gemeenten ook op dit terrein met elkaar kunnen leren en samenwerken.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.