Ontmoetingsdag: Waar is God in de crisis?

We hebben te maken met een pandemie, een klimaatcrisis en een vluchtelingencrisis. Ook in ons persoonlijke leven kennen we moeilijke momenten. Komt het allemaal wel goed? Waarom overkomt mij of anderen dit? Waar is God?

Openstaan voor God als persoon of voor het goddelijke

Het Oecumenisch Platform Noord-Holland organiseert op vrijdag 29 oktober 2021 een oecumenische ontmoetingsdag van 11u00 tot 15u00 uur in Heiloo. Aanleiding is het proefschrift van dominee. Fokko Omta, predikant in Nieuwe Niedorp. Hij is op zoek gegaan naar ‘de ware aard van de mens en heeft onderzoek gedaan naar de betekenis van ‘zonde’ in een tijd waarin velen niet meer geloven in ‘God als persoon’, maar wel openstaan voor het ‘goddelijke’’.

Klik hier voor het programma van de oecumenische ontmoetingsdag en aanmelding.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.