Ontmoeting jongeren met drie gangen

Voor de wat oudere jongeren in de Protestantse gemeente start een nieuw experiment: Meet, Great & Eat. De eerste maaltijd is al achter de rug. De volgende vijf staan gepland.

Peter van Wesel, jeugdwerker van de PgH, zegt daarover: ‘Het gaat om de ontmoeting van de wat oudere jongeren. De grens ligt bij de 4de klas. We ontmoeten elkaar onder het genot van drie gangen aan eten. Tussen de gangen door behandelen we een (geloofs)thema.’

Aanmelden

‘Afgelopen keer was het erg geslaagd. We hebben gesproken over welke plek geloven in God in ons leven heeft. De volgende keer is 12 november. Als er jongeren mee willen doen kan dat via de appgroep. Wil je daaraan toegevoegd worden dan kun je mailen naar: jeugdwerker@pknhilversum.nl.’

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.