Oecumenische vespers: In het licht van Chagall

Op 22 februari, Aswoensdag, begint de 40-dagentijd, de tijd van voorbereiding op het Paasfeest. Traditiegetrouw bieden de H.Hart-H.Joseph-parochie en de wijkgemeente van De Morgenster in Hilversum-Noord op de woensdagen van de veertigdagentijd oecumenische vespers aan.

Grootste bron van poëzie aller tijden

De vijf oecumenische vespersvieringen in Hilversum Noord-Oost hebben dit jaar als thema: In het licht van Chagall.
Elke viering staat een bijbelse voorstelling van de kunstenaar centraal.
Zelf heeft Chagall hierover gezegd: ‘Al sinds mijn vroegste jeugd ben ik gefascineerd door de Bijbel. Ik heb altijd gedacht en denk nog steeds dat het de grootste bron van poëzie aller tijden is. Sindsdien heb ik gezocht naar de weerspiegeling ervan in het leven en in de kunst.’

Naast muziek van Bach speelt organist/pianist Klaas de Haan ook muziek van Oekraïense componisten.

De oecumenische vespers zijn op de woensdagen van 1, 8, 15, 22 en 29 maart telkens om 19u30 uur in De Morgenster. Uitgezonderd 15 maart dan is de viering in de Dagkapel Heilig Hart-kerk, Dr.P.J.H. Cuypersplein 5a.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.