Oecumenische adventsvespers – alleen online

Het vieren van een feest vraagt om voorbereiding. Dat geldt ook voor het Kerstfeest. Mensen van de Morgensterkerk en van de Heilig Hart-Heilige Joseph parochie vieren op weg naar Kerst, zoals elk jaar, samen de adventsvespers. Op woensdag 1, 8 en 15 december van 19u30 – 20u00 uur in de Dagkapel van de Heilig Hart Kerk, Dr.P.J.H. Cuypersplein 5a in Hilversum-Noord. De vespers zijn alleen live bij te wonen via een livestream. Ga daarvoor naar hier.

Hoe kleur jij je leven?

Dit jaar is gekozen voor het thema: Hoe kleur jij je leven? In de advent kleurt de kerk paars, Maria draagt vaak een hemelsblauw gewaad en Jezus is gewikkeld in witte doeken. Wat is de symbolische betekenis van deze kleuren en hoe kunnen ze ons leven kleur geven? Van harte welkom.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.