Oane Reitsma voorganger in Choral Evensong

Donderdag 20 april 2023 om 19u30 uur is er de maandelijkse Engelse Choral Evensong. Deze keer in de Regenboogkerk. The New Baroque Singers zingen onder leiding van Piet Philipse met aan het orgel Gert-Jan Mostert. Voorganger is Oane Reitsma de nieuwe dominee van de Regenboogkerk.

Engelse Hill orgel

Op het programma staan onder meer: View me Lord van Richard Lloyd, Magnificat en Nunc dimittis van Charles Wood, Psalm 33, Preces en Responses van William Smith en Sei Lob und Preis mit Ehren van Johann Sebastian Bach. De organist speelt enkele orgelwerken en begeleidt de Nederlandse hymns op het Engelse Hill orgel van de kerk. 

Ga voor meer informatie naar de site van de Hilversumse choral evensongs.  

Regenboogkerk, Nassaulaan 22 Hilversum.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.