Nu al je adventskalender bestellen

Op 27 november begint de Advent, de voorbereidingstijd op Kerstmis. Bestel nu alvast de adventskalender van de Protestantse kerk Nederland. Voor elke dag van de advent is er een overdenking, aangevuld met liederen, gebeden en citaten. Zo komen we iedere dag een stapje dichter bij Kerst. De kalender is hier gratis te bestellen.

De adventskalender 2022 licht iedere zondag een vrouw uit Jezus’ voorgeslacht uit. Marleen van der Louw schreef de teksten. “God schakelt juist ‘onbelangrijke’ mensen in voor zijn grote plan”, zegt zij in een interview op de website van de PKN. Nieuwsgierig? Klik hier voor het interview.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.