Nooit meer een kleurplaat

Wat is er nodig om een waardevol geloofsgesprek te voeren met kinderen? De Protestantse Kerk verwijst naar een nieuw boek voor ouders, kinderwerkers en leerkrachten. Een nieuw boek met de uitdagende titel ‘Nooit meer een kleurplaat’ .

Het boek biedt praktische tips en is geschreven door Maartien Hutter en Henk Kuindersma. Zij zijn experts op het gebied van kindertheologie. Ze vertalen hun vakkennis en ervaringen naar taal en handvatten waar je meteen mee aan de slag kunt.

Praktijkvoorbeelden

Jong en oud, ervaren en onervaren; het handboek helpt je om stappen te maken. De aansprekende praktijkvoorbeelden maken de vertaalslag van theorie naar praktijk. Nooit meer een kleurplaat! Het boek verschijnt op 6 juli. Via deze link vind je meer informatie.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.