Noodhulpactie vanuit Diependaalse kerk

Zaterdag 5 maart vertrekt een transport met hulpgoederen naar Polen. De goederen zijn bestemd voor vluchtelingen uit Oekraïne. De Diependaalse kerk doet mee aan dit transport van stichting Kinderen in Nood .

Op 2 en 3 maart van 19u00 tot 21u00 kunnen in de kerk goederen worden ingeleverd. Nodig zijn:

  • Serviesgoed (geen glas)
  • houdbare voeding
  • pannen en bestek
  • toiletartikelen
  • handdoeken 
  • beddengoed.

Tweede transport

Voor een tweede transport is de inzameling op zaterdag 5 maart in de Diependaalse kerk van 9u00 tot 16u00. Grote hoeveelheden goederen kunnen eventueel worden opgehaald. Informatie: Anja van Capelle: 06 18397159. Diependaalse kerk: Diependaalselaan 138 Hilversum

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.