Nieuwe predikant Regenboogkerk dichterbij

De Regenboogkerk verwacht binnenkort een nieuwe predikant te kunnen beroepen. Daarmee komt de invulling dichterbij van de halftime vacature voor vier jaar die ontstond na het vertrek van dominee Jurjen Zeilstra.

De beroepingscommissie van de Regenboogkerk heeft het voornemen om op 22 september een kandidaat voor te dragen aan de wijkkerkenraad van de Regenboogkerk. Na akkoord van de wijkkerkenraad wordt op 26 september de Algemene kerkenraad van de PgH gevraagd in te stemmen met de kandidatuur. Als ook de kerkenraad van de PgH instemt volgt er op 27 september een gemeenteavond voor de Regenboogkerk.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.