Nieuwe coördinator friend4friend gezocht

De diaconie van de PgH is een van de sponsoren van het project friend4friend. Het is een bijzonder succesvol project waarin jonge statushouders in Hilversum zes maanden optrekken met jonge Nederlanders. Zij vormen duo’s en doen samen vrijwilligerswerk in de regio. Het programma sluit af met een certificaat in het kader van de maatschappelijke diensttijd. Present Hilversum voert het programma in Hilversum uit, onder meer met steun van de gemeente Hilversum en de diaconie van de PgH.

Present is op zoek naar een opvolger van Carine Heinhuis, de coördinator van het allereerste uur van friend4friend. Het gaat om een betaalde baan van 16 uur per week. Interesse, of ken je iemand met mogelijke interesse, klik dan hier. Reageren kan tot 11 september.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.