Nieuw vakblad voor vrijwilligers en ambtsdragers

Vorige week verscheen het eerste nummer van het magazine #protestant . Dit gratis vakblad voor ‘werkers in de kerk’ verschijnt vier keer per jaar. Elk nummer is gebaseerd op een thema dat verbonden is met de belangrijkste focus van de Protestantse Kerk voor de komende jaren: toekomstgericht kerk-zijn. Ook wordt er in ieder nummer aandacht besteed aan een moment in het kerkelijk jaar.

Gratis abonnement

#protestant verschijnt 4 keer per jaar, in februari, mei, augustus en november. Een abonnement op het magazine is gratis. Klik hier om te abonneren en voor meer informatie.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.