Nieuw seizoen ‘Diependaal zingt’

‘Diependaal zingt’ van 10 juni was een groot succes. De zangavonden beginnen op vrijdagavond 23 september met een nieuw seizoen. Met elkaar bekende liederen zingen tot eer van God. Van 19u30 tot 20u15. Iedereen is van harte welkom.

Deelnemers van 10 juni hebben al diverse verzoeknummers ingediend. De organisatie laat weten: ‘Aan de hand van deze verzoeken is een mooi programma samengesteld. Het belooft hierdoor weer een bijzondere avond te worden. Wat is er mooier dan tot lof van God te mogen zingen? Ook deze keer zullen formuliertjes worden verstrekt waarop u uw wensen voor de volgende zangavond kunt invullen. Verzoeknummers kunnen ook per e-mail worden ingediend. De volgende zangavond is gepland op vrijdagavond 18 november.’

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.