Morgenster introduceert Samen Jong-vieringen

De Morgenster startte onlangs met zogenoemde Samen Jong-vieringen. Ongeveer eens per maand een viering die zowel voor oudere als jongere kerkgangers inspirerend is.

De naam van de vieringen verwijst naar het boek ‘Samen Jong – Kernwaarden van een kerk met de volgende generaties’. In deze uitgave beschrijven de auteurs Sabine van der Heijden, Jan Wolsheimer en Vincenza La Porta op een praktische wijze hoe jong en oud samen kerk kunnen zijn. Hun inzichten zijn gebaseerd op toonaangevend onderzoek.

Gaan als het spannend is

Op zondag 13 november gaat Elsbeth Gruteke voor in een Samen Jong-viering. Gruteke is predikant en radiopresentator. Het thema van de viering luidt ‘Gaan als het spannend is’. Muziek wordt verzorgd door onder anderen Albert Jan Schol op piano en Erica de With zang.

De Morgenster, Seinstraat 2 Hilversum, 10u00, ‘Gaan als het spannend is’.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.