Morgenster en Bethlehemkerk doen mee met Klimaatalarm

De diakenen van De Morgenster roepen op om mee te doen aan het Klimaatalarm in Hilversum. Op zondag 14 maart wordt in vele gemeenten een klimaatalarm geslagen. In Hilversum is dat coronaproof om 14u30 tot 15u30 op het Marktplein aan het Langgewenst. Het programma is ook online te volgen.

Jaarthema Gods schepping

In de wekelijkse nieuwsbrief van De Morgenster schrijven de diakenen: ‘‘De Wereld als Gods Schepping‘ is ons jaarthema. Daaronder valt natuurlijk ook de klimaatverandering. Op 14 maart wordt in vele steden in Nederland aandacht gevraagd voor het klimaat. Als De Morgenster hebben we ons aangesloten bij de roep om aandacht voor het klimaat op 14 maart. ‘t Gooi naar een gezond klimaat. Op het Marktplein houden we een stilteprotest. Jong en oud zijn welkom. Zie voor meer informatie www.klimaatmars2021.nl.’

Groene kerk

De kerkenraad van de Bethlehemkerk sloot zich deze week aan bij de oproep om deel te nemen aan het Klimaatalarm. Dit, zo staat te lezen op de website van de kerk, omdat ‘sinds 2018 de Bethlehemkerk een groene kerk is. Dat betekent dat de Bethlehemkerk zich blijvend inspant voor een groenere en betere wereld.’ De kerkenraad vraagtom zich ‘te voren aanmelden, ook als je thuis online meedoet op www.klimaatmars2021.nl.’ 

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.