Mooie bezoekcijfers voor Lighten the Night

Bijna een jaar geleden startte vanuit de Grote Kerk het initiatief Lighten the Night. Iedere derde donderdag van de maand staan de deuren van de Grote Kerk van 19u00 tot 21u00 open voor een vrije inloop. Iedereen is welkom om te genieten van kaarslicht en live muziek, van rust en aandacht.

Gemiddeld ruim 50 bezoekers maken maandelijks van deze mogelijkheid gebruik. In maart toen op zaterdagmiddag de kerk open was om te bidden, stil te zijn of een kaarsje te branden voor Oekraïne, namen zelfs 150 mensen deel. De volgende Lighten the Night is op donderdag 19 mei.

Vrijwilligers

De organisatie van Lighten the Night is nog op zoek naar vrijwilligers. Wil je je steentje bijdragen aan dat aanbod voor Hilversum, neem dan contact op Nelline Roest via dit mailadres. Klik hier voor de website van Lighten the Night.

Lighten the Night, iedere derde donderdag van de maand van 19u00 tot 21u00 in de Grote Kerk, Kerkbrink Hilversum.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.