Mogelijk meer culturele activiteiten in Grote Kerk

De Grote Kerk heeft een subsidie ontvangen voor onderzoek naar ‘bij-bestemmingen’ van het kerkgebouw. Een externe partij gaat bestemmingen in kaart brengen.

In de nieuwsbrief van de Grote Kerk van 30 april schrijven kerkrentmeesters dat de kerk aan de Kerkbrink ‘binnen Hilversum een uniek gebouw is. Omdat het feitelijk de grootste open ruimte heeft met zicht op een spreker / podium. Er kunnen dus veel mensen tegelijk luisteren naar een spreker, een koor of een orkest. De kerk kan daarom binnen de plannen van de gemeente Hilversum om de Kerkbrink als cultureel hart van Hilversum te bestemmen, een stevige rol gaan spelen. De deuren kunnen daartoe wat wijder open worden gezet voor culturele activiteiten’, aldus kerkrentmeesters van de Grote Kerk.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.