Mijn Jezus – jouw Jezus

Kom zondag 9 juni jaar Kanaal7 in de Grote Kerk. Te gast is kerkplanter Sijmen den Hartog uit Thailand

Mensen vertellen over Jezus, hoezo doe je dat? Waarom is het belangrijk dat anderen ook Jezus leren kennen? Sijmen is kerkplanter in Thailand. Hij groeide op in Hilversum, in de gemeente van de Grote Kerk. Zondag 9 juni bij Kanaal7 denken we samen met hem na over deze vragen. En wat dat betekent voor ons hier in Hilversum.

Praktisch

Om 12.00 uur start de dienst, met aansluitend een gezellige lunch. Wil je meer weten over hoe Sijmen en Annelies hun leven en missie in Thailand vormgeven? Zorg dan dat je om 11.30 uur al in de Grote Kerk, Kerkbrink 4 in Hilversum, bent. Tijdens de koffie (tussen de 10-uurdienst en Kanaal7 in) geven zij een presentatie.

 

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.