Met Renate en elkaar bijkletsen op zondagmiddag

Even horen hoe het met iedereen gaat. Of even delen wat je bezig houdt. De laatste nieuwtjes delen. Renate Japenga nodigt jongeren uit om iedere zondagmiddag even bij te kletsen. Van 15u00 tot 16u00. Online natuurlijk. Via het programma Spatial chat. Log op zondagmiddag in via https://tinyurl.com/rgbkoffie

Renate Japenga, jongerenwerker van de Protestantse gemeente Hilversum, licht haar initiatief toe: ‘Ik ben daar online het hele uur. Jongeren kunnen met elkaar kletsen. Als ze willen dan kunnen ze individueel met mij een gesprek voeren als ze van zich af willen praten. Als ze hun huiswerk willen maken ondertussen is dat prima. Als ze een kwartier willen langs waaien is dat prima. Als ze vijf kwartier blijven dan is dat ook prima. Het is laagdrempelig en een plek waar je kwijt kan wat je kwijt wil.’

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.