Met film ‘Kerst Dichtbij’ wil De Kapel nabij zijn

Kerst Dichtbij is een korte film over hoe Kerst mensen in deze bijzondere tijd toch dichtbij elkaar kan brengen. Mede als alternatief voor allen die nu niet naar een kerstviering kunnen komen. Aan de hand van teksten, beelden en muziek schetst de film impressies van warmte, vuur, nabijheid, betrokkenheid, hoop en verlangen, licht in de duisternis, licht uit de duisternis.

De film is gemaakt door mensen van De Kapel, de vrijzinnige geloofsgemeenschap in Hilversum. De regie is van Paul Delcour, Anne Tuk speelt fluit en de stemmen zijn van Tineke Heida en Peter Korver..

Klik hier voor de film.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.