Marthy Boer exposeert in Bethlehemkerk

Marthy Boer exposeert deze maand met haar schilderijen in de Bethlehemkerk. De werken zijn ontstaan via ‘Zelfontdekken door schilderen’. Hieronder legt zij uit hoe dat werkt.

Innerlijke weg

‘Het Zelfontdekken door schilderen is ontwikkeld en wordt al meer dan twintig jaar gegeven door Gerda Merckx. Het richt zich niet op het schilderen maar op de aangeboden innerlijke weg. Er wordt gewerkt aan de hand van vier thema’s: metamorfose, kracht van de natuur en de eigen natuur, existentiële kwaliteiten (verlangen, verdriet, verzet, moedeloosheid) en scheppingskracht.’

Klik voor meer informatie hier.
Bethlehemkerk, Loosdrechtseweg 263 Hilversum

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.