Marinus Jagt exposeert in Bethlehemkerk

Tot 14 juli exposeert Marinus Jagt met schilderijen in de Bethlehemkerk. Jagt: ‘Een specifieke voorkeur heb ik niet. Ik schilder landschappen, naar een foto of fantasie, dieren en abstract. Vlakverdelingen vinden hun oorsprong in mijn interesse in planimetrie.’

Marinus Jagt werd in 1931 in Amsterdam geboren en kwam in 1970 naar Hilversum. Hij werkte als mechanisch ontwerper bij de NTS, NOS en NOB. Hij is pas laat gaan schilderen. Op zijn 88ste verjaardag kreeg hij van zijn dochter een beginners schilders set en is daarmee aan de slag gegaan. Het resultaat is op de expositie in de Bethlehemkerk te bewonderen.

Op dinsdagmiddag is de Bethlehemkerk aan de Loosdrechtseweg 263 open van 14u00 tot 16u30 en iedere donderdagochtend van 10u00 tot 12u00 uur.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.