Stream ‘God schenkt ons de tijd’

Wat doet de coronatijd met onze tijdsbeleving? Hoe lang gaat het duren? Hoe kunnen we plannen maken? Is de tijd ons wel geschonken? In de zevende lezing van het Bijbelcafé op 3 maart ging Erik van Halsema in op zijn eigen ervaringen met vele facetten van tijd. En hij deed dat in dialoog met het gegeven uit het scheppingsverhaal dat God mensen de tijd schenkt. De stream van zijn lezing is hier terug te zien.

Wijsheid

Erik van Halsema, predikant van de Hilversumse wijkgemeente De Morgenster, sluit zijn lezing af met het twaalfde vers van Psalm 90: ‘Leer ons zó onze dagen te tellen dat wijsheid ons hart vervult’. Volgens Van Halsema wordt hier ‘de tijd teruggebracht tot een menselijke maat, namelijk het tempo van de dag’.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.