Aanstaande donderdag ‘Lighten the Night’

Na een paar maanden van rust gaat ‘Lighten the Night’ op 16 september weer starten. Iedere derde donderdag van de maand staan de deuren van de Grote Kerk open voor een vrije inloop. Iedereen is welkom om te genieten van kaarslicht en live muziek. Voor een ieder die in het kerkgebouw aan de Kerkbrink tot rust wil komen van 19u00 tot 21u00, in hartje Hilversum.

Klik hier voor de website van Lighten the Night.

Succesvolle initiatieven

De Grote Kerk volgt met Lighten the Night succesvolle initiatieven van onder meer in Utrecht – Night of Light in de Dom, Groningen – Spoor van Licht en Keulen – Nightfever. Klik hier voor de website van Lighten the Night.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.