Extra Lighten the Night zaterdagmiddag 29 januari

Inmiddels begint Lighten the Night in Hilversum aardig ingeburgerd te raken. Gewoonlijk staan iedere derde donderdagavond van de maand de deuren van de Grote Kerk open voor een vrije inloop. Iedereen is welkom om te genieten van kaarslicht en live muziek. Steeds meer mensen lopen tijdens de koopavond de kerk binnen op de Hilversumse Kerkbrink om van rust, muziek en aandacht te genieten.

In december en januari kon dit mooie initiatief niet doorgaan. Nu het weer kan, is de kerk op zaterdagmiddag 29 januari extra open voor Lighten the Night. Van 14u30 tot 16u30. Klik hier voor de website van Lighten the Night.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.