Aanstaande donderdag ‘Lighten the Night’

‘Lighten the Night’. Iedere derde donderdag van de maand staan de deuren van de Grote Kerk op de Hilversumse Kerkbrink open voor een vrije inloop. Iedereen is welkom om te genieten van kaarslicht en live muziek. Voor een ieder die tot rust wil komen van 19u00 tot 21u00, in hartje Hilversum. Iedereen is welkom op donderdag 20 oktober.

Klik hier voor de website van Lighten the Night of hier voor meer informatie.

Succesvolle initiatieven

De Grote Kerk volgt met Lighten the Night succesvolle initiatieven van onder meer in Utrecht – Night of Light in de Dom, Groningen – Spoor van Licht en Keulen – Nightfever. Klik hier voor de website van Lighten the Night.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.